Proklinjanje kralja Parikšita

Objavljeno
Komentari Nijedan

Već dulje vrijeme predmet naše diskusije su obilježja doba Kali, pa se nadam da nitko radi nije toga pao (još dublje) u depresivno stanje. Ako ništa drugo, naše društvo se trenutno nalazi u euforičnom raspoloženju koje se uskoro može još rasplamsati ili će Kali uzeti svoj danak bacajući većinu stanovništva u bezdan.

U svakom slučaju, serija predavanja kojima ste bili svjedoci1 naširoko su išla na ruku svakom tko ima ikakvih ambicija biti društveno angažiran, jer su stranice Šrimad Bhagavatama i/ili komentara Šrila Prabhupada odisala kiruruški preciznim analizama doba u kojem živimo, nudeći pri tome vrlo konkretna rješenja za poboljšanje odnosno rješavanje tekućih socijalnih i/ili politčkih problema suvremenog čovjeka.

Od narednog poglavlja koje započinje novim predavanjem „Proklinjanje kralja Parikšita” koje se održava u četvrtak, 28.6.2018.-e godine s početkom u 19 sati prostoru naše Udruge2, možemo slobodno reći da će tema diskusije u narednom periodu biti više orijentirana ka pojedincu…naime, pred kraljem Parikšitom izniknut će (niotkuda) jedinstveni problem dovoljno blizak svakom od nas.

Je li potrebna dodatna pozivnica da nam se pridružite?

1 Obećajem da ćemo u najskorijem mogućem roku dodati nova predavanja u našu arhivu…zapravo, desetak novih predavanja je već neko vrijeme na serveru, ali radi softverskih problema, nisu vidljiva, tako da vrlo brzo možete očekivati nadogradnju odnosno promjenu softvera koji pokreće naše web stranice.

2 soba broj 39/40 (hodnik lijevo nakon ulaza) na adresi: A. Schulteissa 19 — GK (pored Pilke), Čakovec.

Autor
Kategorije

Komentari

Komentiranje je zatvoreno za ovaj članak.

← Starije Novije →